Finały LIGI DEBLOWEJ YONEX (31.03.2019):

Mecz o 1 miejsce:
Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński  – Marcin Cybulski/Sebastian Poświata lub Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł
Mecz o 3 miejsce:
Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Marcin Cybulski/Sebastian Poświata lub Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł
Mecz o 5 miejsce:
Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski – Krzysztof Doliński/Dariusz Makowski lub Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki
Mecz o 7 miejsce:
Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut – Krzysztof Doliński/Dariusz Makowski lub Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki
Mecz o 9 miejsce:
Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski – Marcin Buczek/Tomasz Makulec
Mecz o 11 miejsce:
Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak – Marek Mikulski/Rafał Jasiński
Mecz o 13 miejsce:
Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski – Dawid Hampejs/Kamil Duda
Kolejność po sezonie zasadniczym:

Półfinały (termin do 24.03.2019):
Miejsca 1-4 :
1. Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński  6:7(3), 3:6
2. Marcin Cybulski/Sebastian Poświata – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł
Miejsca 5-8 :
1. Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut – Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski 2:6, 6:7(2)
2. Krzysztof Doliński/Dariusz Makowski – Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki
Miejsca 9-12 :
5. Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak  – Arkadiusz Malczenk/Paweł Selerski 3:6, 5:7
6. Marcin Buczek/Tomasz Makulec  – Marek Mikulski/Rafał Jasiński 6:2, 6:1
 
Ćwierćfinały:
Miejsca 1-8 :
1. Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński – Krzysztof Doliński/Dariusz Makowski  6:4, 6:4
2. Marcin Cybulski/Sebastian Poświata – Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut  6:4, 6:2
3. Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski  7:5, 6:2
4. Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł  7:6(4), krecz K/P
Miejsca 9-14 :
5. Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski – Marcin Buczek/Tomasz Makulec 0:6, 0:6
6. Kamil Duda/ David Hampejs – Marek Mikulski/Rafał Jasiński 2:6, 7:5, 5:10
7. Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak  – awans do półfinału
8. Arkadiusz Malczenk/Paweł Selerski – awans do półfinału
I kolejka
1.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 6:1, 6:1
2.Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Adam Szczypiński/Piotr Majewski 6:3, 6:2
3.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski   6:0, 6:0
4.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Krzysztof Piątek/Marek Mikulski 6:0, 6:1
5.Rafał Skrobosz/Krzysztof Jaworski-wolna runda
6.Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki-Kamil Duda/ David Hampejs 6:1, 6:1
7.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 6:0, 6:0
8.Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut 3:6, 7:6(6), 6:10
II kolejka
1.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Wojciech Domagała/Rafał Jasiński 6:2, 6:3
2.Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski-Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski 4:6, 2:6
3.Adam Szczypiński/Piotr Majewski-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 1:6, 0:6
4.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 6:2, 6:2
5.wolna runda-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut
6.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski 1:6, 0:6
7.Kamil Duda/ David Hampejs-Robert Górski/Dariusz Petrykowski 2:6, 4:6
8.Rafał Skrobosz/Krzysztof Jaworski-Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki 1:6, 1:6
III kolejka
1.Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 7:6(4), 6:2
2.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Sebastian Poświata / Marcin Cybulski 4:6, 6:4,12:10
3.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Adam Szczypiński/Piotr Majewski 6:2, 6:1
4.Wojciech Domagała/Marek Mikulski-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 0:6, 0:6
5.Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki-wolna runda
6.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski 6:3, 6:2
7.Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski-Kamil Duda/ David Hampejs
8.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 6:2, 6:1
IV kolejka
1.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 2:6, 1:6
2.Adam Szczypiński/Piotr Majewski-Wojciech Domagała/Marek Mikulski 0:6, 0:6
3.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski 6:1, 6:2
4.Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 6:2, 4:6, 6:10
5.wolna runda-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak
6.Kamil Duda/ David Hampejs-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut 0:6, 2:6
7.Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski-Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski 0:6, 0:6
8.Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki-Robert Górski/Dariusz Petrykowski 6:4, 6:7(5), 8:10
V kolejka
1.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 6:0, 6:2
2.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 3:6, 2:6
3.Wojciech Domagała/Marek Mikulski-Sebastian Poświata / Marcin Cybulski 1:6, 1:6
4.Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski-Adam Szczypiński/Piotr Majewski 6:3, 6:4
5.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-wolna runda
6.Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski-Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki 6:3, 3:6, 10:8
7.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski 6:0, 6:0
8.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Kamil Duda/ David Hampejs 4:6, 4:6
VI kolejka
1.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Adam Szczypiński/Piotr Majewski 6:0, 6:0
2.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 6:1, 6:1
3.Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Wojciech Domagała/Marek Mikulski
4.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski  6:3, 6:1
5.wolna runda-Kamil Duda/ David Hampejs
6.Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 3:6, 4:6
7.Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut 6:2, 6:1
8.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski 6:3, 6:4
VII kolejka
1.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 6:1, 6:3
2.Krzysztof Piątek/Marek Mikulski-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 1:6, 1:6
3.Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski-Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 1:6, 2:6
4.Adam Szczypiński/Piotr Majewski-Sebastian Poświata / Marcin Cybulski 0:6, 0:6
5.Krzysztof Doliński/ Dariusz Makowski-wolna runda
6.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Robert Górski/Dariusz Petrykowski 5:7, 2:6
7.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Patryk Kmieciński/Kacper Przyłucki 3:6, 2:6
8.Kamil Duda/ David Hampejs-Rafał Skrobosz/Piotr Staniszewski 5:7, 4:6