Strona Główna |

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Liga Babolat sezon I

Tabela końcowa I sezonu 2019:

Wyniki I sezonu 2019:

I kolejka (do 09/06/2019):

1. Izabela Kasza - Anita Piątek 9:2
2. Marta Pietrzak - Emilia Orlińska
3. Wera Szewczyk - Marzena Jachowicz
4. Aneta Szynert - Małgorzata Wallner 4:6
5. Sebastian Poświata - wolna runda
6. Arkadiusz Kuliński - Mirosław Puchalski 6:1, 6:0
7. Dariusz Petrykowski - Rafał Skrobosz 7:5, 6:2
8. Waldemar Zabost - Marcin Cybulski 2:6, 0:6
9. Patryk Kmieciński - wolna runda
10. Sławomir Dorywalski - Arkadiusz Malczenko 6:4, 6:0
11. Janusz Pec - Tomasz Makulec 6:2, 6:2
12. Dariusz Makowski - Robert Górski 2:6, 2:6
13. Marcin Kubiak - wolna runda
14. Paweł Selerski - Marcin Buczek 4:6, 3:6
15. Marek Mikulski - Jerzy Poczobut
16. Paweł Rogowski - Jan Mierzwicki 1:6, 1:6
17. Tomasz Dasiewicz - Kamil Duda 6:1, 6:2
18. David Hampejs - Artur Szewczyk 6:0, 6:0
19. Łukasz Winnicki - Paweł Paduch 6:4, 6:4
20. Michał Włodarek - Michał Drużny 1:6, 0:6

II kolejka (do 16/06/2019):

1. wolna runda - Marcin Cybulski
2. Rafał Skrobosz - Waldemar Zabost 6;1, 7:5
3. Mirosław Puchalski - Dariusz Petrykowski 2:6, 2:6
4. Sebastian Poświata - Arkadiusz Kuliński 1:6, 2:6
5. wolna runda - Robert Górski
6. Tomasz Makulec - Dariusz Makowski 2:6, 1:6
7. Arkadiusz Malczenko - Janusz Pec 5:7, 0:6
8. Patryk Kmieciński - Sławomir Dorywalski
9. wolna runda - Jan Mierzwicki
10. Jerzy Poczobut - Paweł Rogowski
11. Marcin Buczek - Marek Mikulski 6:2, 6:4
12. Marcin Kubiak - Paweł Selerski 2:6, 6:7(2)
13. Kamil Duda - Michał Drużny
14. Paweł Paduch - Michał Włodarek 6:2, 6:1
15. Artur Szewczyk - Łukasz Winnicki 1:6, 1:6
16. Tomasz Dasiewicz - David Hampejs 2:6, 0:6

III kolejka (do 23/06/2019):
 
1. Anita Piątek - Emilia Orlińska 9:3
2. Izabela Kasza - Marta Pietrzak 9:2
3. Marzena Jachowicz - Małgorzata Wallner
4. Wera Szewczyk - Aneta Szynert 6:0
5. Arkadiusz Kuliński - wolna runda
6. Dariusz Petrykowski - Sebastian Poświata
7. Waldemar Zabost - Mirosław Puchalski 6:2, 7:6(0)
8. Marcin Cybulski - Rafał Skrobosz 6:3, 6:0
9. Sławomir Dorywalski - wolna runda
10. Janusz Pec - Patryk Kmieciński
11. Dariusz Makowski - Arkadiusz Malczenko 2:6, 6:4, 5:10
12. Robert Górski - Tomasz Makulec 6:2, 6:3
13. Paweł Selerski - wolna runda
14. Marek Mikulski - Marcin Kubiak 6:2, 6:4
15. Paweł Rogowski - Marcin Buczek 1:6, 6:4, 7:10
16. Jan Mierzwicki - Jerzy Poczobut 4:6, 7:5, 13:11
17. David Hampejs - Kamil Duda 6:0, 6:1
18. Łukasz Winnicki - Tomasz Dasiewicz 6:2, 6:2
19. Michał Włodarek - Artur Szewczyk 2:6, 4:6
20. Michał Drużny - Paweł Paduch 2:6, 2:6

IV kolejka (do 30/06/2019):
 
1. wolna runda - Rafał Skrobosz
2. Mirosław Puchalski - Marcin Cybulski 1:6, 0:6
3. Sebastian Poświata - Waldemar Zabost 6:0, 6:1
4. Arkadiusz Kuliński - Dariusz Petrykowski
5. wolna runda - Tomasz Makulec
6. Arkadiusz Malczenko - Robert Górski 2:6, 3:6
7. Patryk Kmieciński - Dariusz Makowski 6:2, 6:0
8. Sławomir Dorywalski - Janusz Pec
9. wolna runda - Jerzy Poczobut
10. Marcin Buczek - Jan Mierzwicki 2:6, 7:6(5), 3:10
11. Marcin Kubiak - Paweł Rogowski 2:6, 2:6
12. Paweł Selerski - Marek Mikulski 6:3, 7:5
13. Kamil Duda - Paweł Paduch 5:7, 6:7(0)
14. Artur Szewczyk - Michał Drużny 3:6, 4:6
15. Tomasz Dasiewicz - Michał Włodarek 6:0, 7:5
16. David Hampejs - Łukasz Winnicki 5:7, 3:6

V kolejka (do 07/07/2019):

1. Marta Pietrzak - Anita Piątek
2. Emilia Orlińska - Izabela Kasza
3. Aneta Szynert - Marzena Jachowicz
4. Małgorzata Wallner - Wera Szewczyk 2:6
5. Dariusz Petrykowski - wolna runda
6. Waldemar Zabost - Arkadiusz Kuliński 1:6, 2:6
7. Marcin Cybulski - Sebastian Poświata 6:3, 5:7, 13:11
8. Rafał Skrobosz - Mirosław Puchalski 3:6, 7:5, 10:8
9. Janusz Pec - wolna runda
10. Dariusz Makowski - Sławomir Dorywalski
11. Robert Górski - Patryk Kmieciński 4:6, 4:6
12. Tomasz Makulec - Arkadiusz Malczenko 0:6, 3:6
13. Marek Mikulski - wolna runda
14. Paweł Rogowski - Paweł Selerski 6:2, 6:4
15. Jan Mierzwicki - Marcin Kubiak 6:2, 6:0
16. Jerzy Poczobut - Marcin Buczek
17. Łukasz Winnicki - Kamil Duda 6:0, 6:2
18. Michał Włodarek - David Hampejs 
19. Michał Drużny - Tomasz Dasiewicz 1:6, 4:6
20. Paweł Paduch - Artur Szewczyk 6:1, 6:0

VI kolejka (do 14/07/2019):

1. wolna runda - Mirosław Puchalski
2. Sebastian Poświata - Rafał Skrobosz 6:2, 6:0
3. Arkadiusz Kuliński - Marcin Cybulski 6:3, 5:7, 10:4
4. Dariusz Petrykowski - Waldemar Zabost 6:2, 6:0
5. wolna runda - Arkadiusz Malczenko
6. Patryk Kmieciński - Tomasz Makulec 6:0, 6:1
7. Sławomir Dorywalski - Robert Górski
8. Janusz Pec - Dariusz Makowski 6:4, 2:6, 10:8
9. wolna runda - Marcin Buczek
10. Marcin Kubiak - Jerzy Poczobut
11. Paweł Selerski - Jan Mierzwicki 1:6, 2:6
12. Marek Mikulski - Paweł Rogowski 3:6, 4:6
13. Kamil Duda - Artur Szewczyk 1:6, 6:2, 10:6
14. Tomasz Dasiewicz - Paweł Paduch 2:6, 4:6
15. David Hampejs - Michał Drużny
16. Łukasz Winnicki - Michał Włodarek 6:1, 6:1

VII kolejka (do 21/07/2019):

1. Waldemar Zabost - wolna runda
2. Marcin Cybulski - Dariusz Petrykowski
3. Rafał Skrobosz - Arkadiusz Kuliński 1:6, 0:6
4. Mirosław Puchalski - Sebastian Poświata 0:6, 3:6
5. Dariusz Makowski - wolna runda
6. Robert Górski - Janusz Pec 6:0, 6:1
7. Tomasz Makulec - Sławomir Dorywalski
8. Arkadiusz Malczenko - Patryk Kmieciński 0:6, 2:6
9. Paweł Rogowski - wolna runda
10. Jan Mierzwicki - Marek Mikulski 6:1, 6:1
11. Jerzy Poczobut - Paweł Selerski
12. Marcin Buczek - Marcin Kubiak 6:2, 6:4
13. Michał Włodarek - Kamil Duda 4:6, 3:6
14. Michał Drużny - Łukasz Winnicki
15. Paweł Paduch - David Hampejs
16. Artur Szewczyk - Tomasz Dasiewicz 2:6, 2:6