Strona Główna |

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Liga Babolat sezon II


Wyniki i harmonogram:

I kolejka (do 18.08.2019):
1. Izabela Kasza – Marlena Czerwińska 9:0
2. Anita Piątek – Małgorzata Wallner 9:2
3. Emilia Orlińska – Aneta Szynert
4. Marta Pietrzak – Wera Szewczyk 10:8
5. Robert Górski – wolna runda
6. Marcin Cybulski – Patryk Kmieciński 6:1, 6:1
7. Sebastian Poświata – Arkadiusz Kuliński 6:2, 0:6, 10:7
8. Dariusz Petrykowski – Rafał Skrobosz 6:3, 6:3
9. Waldemar Zabost – wolna runda
10. Mirosław Puchalski – Marcin Buczek 4:6, 6:2, 10:8
11. Janusz Pec – Jan Mierzwicki 1:6, 0:6
12. Arkadiusz Malczenko – Dariusz Makowski 6:2, 5:7, 10:8
13. Tomasz Makulec – wolna runda
14. Sławomir Dorywalski – Paweł Paduch
15. Paweł Rogowski – Łukasz Winnicki 6:2, 0:6, 4:10
16. Paweł Selerski – Marek Mikulski 6:4, 6:4
17. Marcin Kubiak – wolna runda
18. Tomasz Dasiewicz – Michał Włodarek 6:1, 6:1
19. David Hampejs – Michał Drużny
20. Kamil Duda – Artur Szewczyk 4:6, 3:6
II kolejka (do 25.08.2019):
1. Marlena Czerwińska – Wera Szewczyk 1:9
2. Aneta Szynert – Marta Pietrzak
3. Małgorzata Wallner – Emilia Orlińska
4. Izabela Kasza – Anita Piątek 9:7
5. wolna runda – Rafał Skrobosz
6. Arkadiusz Kuliński – Dariusz Petrykowski 6:4, 6:7(5), 10:8
7. Patryk Kmieciński – Sebastian Poświata 6:0, 4:6, 10:8
8. Robert Górski – Marcin Cybulski 3:6, 1:6
9. wolna runda – Dariusz Makowski
10. Jan Mierzwicki – Arkadiusz Malczenko 6:3, 6:3
11. Marcin Buczek – Janusz Pec
12. Waldemar Zabost – Mirosław Puchalski 1:6, 2:6
13. wolna runda – Marek Mikulski
14. Łukasz Winnicki – Paweł Selerski
15. Paweł Paduch – Paweł Rogowski
16. Tomasz Makulec – Sławomir Dorywalski
17. wolna rundaArtur Szewczyk
18. Michał Drużny – Kamil Duda
19. Michał Włodarek – David Hampejs 0:6, 0:6
20. Marcin Kubiak – Tomasz Dasiewicz 4:6, 6:2, 10:8
III kolejka (do 01.09.2019):
1. Anita Piątek – Marlena Czerwińska 9:3
2. Emilia Orlińska – Izabela Kasza
3. Marta Pietrzak – Małgorzata Wallner
4. Wera Szewczyk – Aneta Szynert 9:1
5. Marcin Cybulski – wolna runda
6. Sebastian Poświata – Robert Górski 6:4, 6:4
7. Dariusz Petrykowski – Patryk Kmieciński
8. Rafał Skrobosz – Arkadiusz Kuliński 2:6, 2:6
9. Mirosław Puchalski – wolna runda
10. Janusz Pec – Waldemar Zabost 6:7(3), 6:3, 7:10, 8:10
11. Arkadiusz Malczenko – Marcin Buczek 6:4, 6:3
12. Dariusz Makowski – Jan Mierzwicki 6:7, 6:7
13. Sławomir Dorywalski – wolna runda
14. Paweł Rogowski – Tomasz Makulec 6:2, 6:3
15. Paweł Selerski – Paweł Paduch 6:0, 6:0, v.o.
16. Marek Mikulski – Łukasz Winnicki 4:6, 4:6
17. Tomasz Dasiewicz – wolna runda
18. David Hampejs – Marcin Kubiak
19. Kamil Duda – Michał Włodarek 6:3, 6:2
20. Artur Szewczyk – Michał Drużny
IV kolejka (do 8.09.2019):
1. Marlena Czerwińska – Aneta Szynert 1:9
2. Małgorzata Wallner – Wera Szewczyk 0:9
3. Izabela Kasza – Marta Pietrzak 9:2
4. Anita Piątek – Emilia Orlińska
5. wolna runda – Arkadiusz Kuliński
6. Patryk Kmieciński – Rafał Skrobosz 6:2, 6:2
7. Robert Górski – Dariusz Petrykowski
8. Marcin Cybulski – Sebastian Poświata 4:6, 6:4, 10:6
9. wolna runda – Jan Mierzwicki
10. Marcin Buczek – Dariusz Makowski 5:7, 7:6(4), 11:9
11. Waldemar Zabost – Arkadiusz Malczenko 7:6(5), 6:3
12. Mirosław Puchalski – Janusz Pec 6:3, 6:1
13. wolna runda – Łukasz Winnicki
14. Paweł Paduch – Marek Mikulski 0:6, 0:6, v.o.
15. Tomasz Makulec – Paweł Selerski 5:7, 5:7
16. Sławomir Dorywalski – Paweł Rogowski
17. wolna runda – Michał Drużny
18. Michał Włodarek – Artur Szewczyk 3:6, 6:4, 5:10
19. Marcin Kubiak – Kamil Duda
20. Tomasz Dasiewicz – David Hampejs
V kolejka (do 15.09.2019):
1. Emilia Orlińska – Marlena Czerwińska
2. Marta Pietrzak – Anita Piątek
3. Wera Szewczyk – Izabela Kasza 10:9(9)
4. Aneta Szynert – Małgorzata Wallner 9:5
5. Sebastian Poświata – wolna runda
6. Dariusz Petrykowski – Marcin Cybulski
7. Rafał Skrobosz – Robert Górski 1:6, 0:6
8. Arkadiusz Kuliński – Patryk Kmieciński
9. Janusz Pec – wolna runda
10. Arkadiusz Malczenko – Mirosław Puchalski 3:6, 3:6
11. Dariusz Makowski – Waldemar Zabost 2:6, 1:6
12. Jan Mierzwicki – Marcin Buczek 6:2, 6:1
13. Paweł Rogowski – wolna runda
14. Paweł Selerski – Sławomir Dorywalski
15. Marek Mikulski – Tomasz Makulec 6:2, 6:1
16. Łukasz Winnicki – Paweł Paduch
17. David Hampejs – wolna runda
18. Kamil Duda – Tomasz Dasiewicz
19. Artur Szewczyk – Marcin Kubiak 3:6, 0:6
20. Michał Drużny – Michał Włodarek
VI kolejka (do 22.09.2019):
1. Marlena Czerwińska – Małgorzata Wallner
2. Izabela Kasza – Aneta Szynert 9:0
3. Anita Piątek – Wera Szewczyk 7:9
4. Emilia Orlińska – Marta Pietrzak
5. wolna runda – Patryk Kmieciński
6. Robert Górski – Arkadiusz Kuliński 1:6, 3:6
7. Marcin Cybulski – Rafał Skrobosz 3:6, 6:0, 10:4
8. Sebastian Poświata – Dariusz Petrykowski
9. wolna runda – Marcin Buczek
10. Waldemar Zabost – Jan Mierzwicki 6:2, 4:6, 7:10
11. Mirosław Puchalski – Dariusz Makowski
12. Janusz Pec – Arkadiusz Malczenko 6:3, 3:6, 8:10
13. wolna runda – Paweł Paduch
14. Tomasz Makulec – Łukasz Winnicki
15. Sławomir Dorywalski – Marek Mikulski 6:0, 6:0
16. Paweł Rogowski – Paweł Selerski 7:6(8), 6:4
17. wolna runda – Michał Włodarek
18. Marcin Kubiak – Michał Drużny
19. Tomasz Dasiewicz – Artur Szewczyk 6:4, 6:1
20. David Hampejs – Kamil Duda 6:2, 6:0
VII kolejka (do 29.09.2019):
1. Marta Pietrzak – Marlena Czerwińska
2. Wera Szewczyk – Emilia Orlińska
3. Aneta Szynert – Anita Piątek 4:9
4. Małgorzata Wallner – Izabela Kasza 2:9
5. Dariusz Petrykowski – wolna runda
6. Rafał Skrobosz – Sebastian Poświata 3:6, 1:6
7. Arkadiusz Kuliński – Marcin Cybulski
8. Patryk Kmieciński – Robert Górski 6:3, 6:4
9. Arkadiusz Malczenko – wolna runda
10. Dariusz Makowski – Janusz Pec 5:7, 7:5, 10:2
11. Jan Mierzwicki – Mirosław Puchalski 6:4, 6:2
12. Marcin Buczek – Waldemar Zabost 6:1, 1:6, 10:2
13. Paweł Selerski – wolna runda
14. Marek Mikulski – Paweł Rogowski 6:2, 6:1
15. Łukasz Winnicki – Sławomir Dorywalski
16. Paweł Paduch – Tomasz Makulec
17. Kamil Duda – wolna runda
18. Artur Szewczyk – David Hampejs
19. Michał Drużny – Tomasz Dasiewicz
20. Michał Włodarek – Marcin Kubiak 3:6, 2:6