Strona Główna |

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Liga Yonex 2019/2020

LIGA DEBLOWA YONEX 2019/2020:

Finał mężczyzn :
Sebastian Poświata/Marcin Cybulsk  – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 6:4, 4:6, 7:10
Finał kobiet :
Vera Szewczyk/Aneta Szynert- Anita Piątek/Marta Pietrzak 6:1, 4:6, 10:6
Mecz o 3 miejsce  – walkower  dla Robert Górski/Dariusz Petrykowski
Mecz o 9 miejsce :
Marcin Kubiak/ Rafał Skrobosz – Marek Mikulski/Dariusz Makowski 7:6, 6:2
Mecz o 11 miejsce – godzina 11:00
Iza Kasza/Vera  Szewczyk -Kamil Duda/Artur Szewczyk 7:6(6), 4:6, 8:10

Półfinały :
Miejsca 1-4 :
1. Marcin Cybulski/Sebastian Poświata  – Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński  7:6(6), 6:2
2. Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 6:2, 6:7(4), 6:10

Miejsca 5-8 :
3. Romuald Sokołowski/Jerzy Poczobut – Marcin Buczek/Tomasz Makulec
4. Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski – Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 3:6, 2:6

Miejsca 9-12 :
5. Izabela Kasza/Vera Szewczyk – Dariusz Makowski/Marek Mikulski 1:6, 2:6
6. Kamil Duda/ Artur Szewczyk – Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 2:6, 7:5, 4:10

Ćwierćfinały (do 16/02/2020):
Miejsca 1-8 :
1. Arkadiusz Kuliński/Dariusz Dziubiński – Marcin Buczek/Tomasz Makulec –  6:1, 6:2
2. Marcin Cybulski/Sebastian Poświata – Romuald Sokołowski/Jerzy Poczobut 6:3, 6:4
3. Robert Górski/Dariusz Petrykowski – Waldemar Zabost/Mirosław Puchalski 6:1, 6:0
4. Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski – Sławomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 0:6, 3:6

Harmonogram i wyniki:

I kolejka (do 17.11.2019)
1.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Kamil Duda/ Artur Szewczyk 6:0, 6:0
2.Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Dariusz Makowski/Marek Mikulski 6:1, 6:2
3.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 3:6, 1:6
4.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Izabela Kasza/Vera Szewczyk 6:2, 6:4
5.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 6:0, 6:3
6.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Robert Górski/Dariusz Petrykowski  0:6, 0:6
7.Izabela Kasza/Małgorzata Wallner-Anita Piątek/Marta Pietrzak 5:7, 2:6
II kolejka (do 24.11.2019)
1.Kamil Duda/ Artur Szewczyk-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 0:6, 0:6
2.Dariusz Makowski/Marek Mikulski-Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski 2:6, 0:6
3.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł 4:6, 6:7(3)
4.Izabela Kasza/Vera Szewczyk-Robert Górski/Dariusz Petrykowski 0:6, 1:6
5.Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 6:2, 6:0
6.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Sebastian Poświata / Marcin Cybulski
7.Izabela Kasza/Małgorzata Wallner-Vera Szewczyk /Aneta Szynert 7:6(5), 6:0
III kolejka (do 01.12.2019.)
1.Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Kamil Duda/ Artur Szewczyk 6:1, 6:1
2.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut 6:4, 3:6, 7:10
3.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Dariusz Makowski/Marek Mikulski 6:2, 6:0
4.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Izabela Kasza/Vera Szewczyk 6:0, 6:2
5.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 5:7, 4:6
6.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 6:3, 6:3
7.Anita Piątek/Marta Pietrzak-Vera Szewczyk /Aneta Szynert 6:2, 2:6, 5:10
IV kolejka (do 15.12.2019)
1.Kamil Duda/ Artur Szewczyk-Dariusz Makowski/Marek Mikulski 2:6, 0:6
2.Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut-Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński 3:6, 1:6
3.Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł-Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski 5:7, 6:2, 10:5
4.Izabela Kasza/Vera Szewczyk-Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski 0:6, 2:6
5.Marcin Buczek/Tomasz Makulec-Robert Górski/Dariusz Petrykowski 4:6, 0:6
6.Sebastian Poświata / Marcin Cybulski-Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak 6:1, 6:0
7.Izabela Kasza/Małgorzata Wallner-Anita Piątek/Marta Pietrzak
V kolejka (do 12.01.2020)
1.Waldemar Zabost/ Mirosław Puchalski-Kamil Duda/ Artur Szewczyk 6:2, 6:1
2.Arkadiusz Kuliński/ Dariusz Dziubiński-Slawomir Dorywalski/Sławomir Szęszoł
3.Dariusz Makowski/Marek Mikulski-Paweł Rogowski/Jerzy Poczobut 1:6, 5:7
4.Tomasz Dasiewicz/Marcin Kubiak-Izabela Kasza/Vera Szewczyk 6:1, 6:0
5.Robert Górski/Dariusz Petrykowski-Sebastian Poświata / Marcin Cybulski 6:7(6), 6:3, 6:10
6.Arkadiusz Malczenko/Paweł Selerski-Marcin Buczek/Tomasz Makulec 6:1, 6:2
7.Izabela Kasza/Małgorzata Wallner-Vera Szewczyk /Aneta Szynert
8.Anita Piątek/Marta Pietrzak-Vera Szewczyk /Aneta Szynert 5:7, 3:6