Strona Główna |

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Liga singlowa 2020 – sezon I.

Liga singlowa 2020 – sezon III <<–

Liga singlowa 2020 – sezon II <<_–

Harmonogram gier:

I kolejka     
Wera Szewczyk     –     Aneta Szynert 9:6
Izabela Kasza     –     Małgorzata Wallner 9:1
Anita Piątek     –     Marta Pietrzak 2:9
Sebastian Poświata     –     wolna runda
Marcin Cybulski     –     Mirosław Puchalski 6:0, 6:2
Arkadiusz Kuliński     –     Patryk Kmieciński 6:7(6), 4:6
Robert Górski     –     wolna runda
Krzysztof Wąsowski     –     Waldemar Zabost 6:1, 6:0
Rafał Skrobosz     –     Dariusz Petrykowski 2:6, 0:6
Marcin Buczek     –     wolna runda
Arkadiusz Malczenko     –     Paweł Selerski 6:2, 6:0
Dariusz Makowski     –     Marek Mikulski 6:2, 6:1
Sławomir Dorywalski     –     wolna runda
Janusz Pec     –     Adam Król 0:6, 0:6
Marcin Kubiak     –     Tomasz Dasiewicz 2:6, 2:6
Jerzy Poczobut     –     wolna runda
Dariusz Świech     –     Kamil Duda  6:1, 6:0
Tomasz Makulec     –     Artur Szewczyk 6:1, 6:3
Tomasz Milczarek     –     wolna runda
Krzysztof Piątek     –     Rafał Jasiński 7:6, 6:3
II kolejka    
Aneta Szynert     –     Marta Pietrzak 2:9
Małgorzata Wallner     –     Anita Piątek
Wera Szewczyk     –     Izabela Kasza 3:9
wolna runda     –     Patryk Kmieciński
Mirosław Puchalski     –     Arkadiusz Kuliński 2:6, 1:6
Sebastian Poświata     –     Marcin Cybulski 6:7(6), 1:6
wolna runda     –     Dariusz Petrykowski
Waldemar Zabost     –     Rafał Skrobosz 2:6, 2:6
Robert Górski     –     Krzysztof Wąsowski 4:6, 1:6
wolna runda     –     Marek Mikulski
Paweł Selerski     –     Dariusz Makowski 2:6, 0:6
Marcin Buczek     –     Arkadiusz Malczenko 0:6, 2:6
wolna runda     –     Tomasz Dasiewicz
Adam Król     –     Marcin Kubiak 4:6, 6:0, 10:4
Sławomir Dorywalski     –     Janusz Pec 6:1, 6:0
wolna runda     –     Artur Szewczyk
Kamil Duda     –     Tomasz Makulec 2:6, 6:2,7:10
Jerzy Poczobut     –     Dariusz Świech 0:6, 2:6
wolna runda     –     Rafał Jasiński
Tomasz Milczarek     –     Krzysztof Piątek 0:6, 2:6
III kolejka 
Izabela Kasza     –     Aneta Szynert 9:1
Anita Piątek     –     Wera Szewczyk 8:10
Marta Pietrzak     –     Małgorzata Wallner 9:4
Marcin Cybulski     –     wolna runda
Arkadiusz Kuliński     –     Sebastian Poświata 7:6(6), 6:4
Patryk Kmieciński     –     Mirosław Puchalski 6:1, 6:0
Krzysztof Wąsowski     –     wolna runda
Rafał Skrobosz     –     Robert Górski  7:6(4), 7:5
Dariusz Petrykowski     –     Waldemar Zabost 6:1, 6:1
Arkadiusz Malczenko     –     wolna runda
Dariusz Makowski     –     Marcin Buczek 6:2, 6:1
Marek Mikulski     –     Paweł Selerski 6:4, 6:3
Janusz Pec     –     wolna runda
Marcin Kubiak     –     Sławomir Dorywalski 1:6, 0:6
Tomasz Dasiewicz     –     Adam Król 4:6, 2:6
Dariusz Świech     –     wolna runda
Tomasz Makulec     –     Jerzy Poczobut
Artur Szewczyk     –     Kamil Duda 6:2, 6:1
Krzysztof Piątek     –     wolna runda
Rafał Jasiński     –     Tomasz Milczarek 6:2, 6:1
IV kolejka 
Aneta Szynert     –     Małgorzata Wallner 9:4
Wera Szewczyk     –     Marta Pietrzak 9:7
Izabela Kasza     –     Anita Piątek 9:1
wolna runda     –     Mirosław Puchalski
Sebastian Poświata     –     Patryk Kmieciński 2:6, 1:6
Marcin Cybulski     –     Arkadiusz Kuliński 2:6, 1:6
wolna runda     –     Waldemar Zabost
Robert Górski     –     Dariusz Petrykowski 3:6, 3:6
Krzysztof Wąsowski     –     Rafał Skrobosz 6:2, 6:3
wolna runda     –     Paweł Selerski
Marcin Buczek     –     Marek Mikulski 3:6, 2:6
Arkadiusz Malczenko     –     Dariusz Makowski 6:4, 7:6(7)
wolna runda     –     Adam Król
Sławomir Dorywalski     –     Tomasz Dasiewicz 6:1, 6:0
Janusz Pec     –     Marcin Kubiak 6:3, 7:6
wolna runda     –     Kamil Duda
Jerzy Poczobut     –     Artur Szewczyk
Dariusz Świech     –     Tomasz Makulec 6:1, 6:0
Tomasz Milczarek     –     wolna runda
Krzysztof Piątek     –     Rafał Jasiński 6:3, 7:6
V kolejka  
Anita Piątek     –     Aneta Szynert 10:8
Marta Pietrzak     –     Izabela Kasza 2:9
Małgorzata Wallner     –     Wera Szewczyk 3:9
Arkadiusz Kuliński     –     wolna runda
Patryk Kmieciński     –     Marcin Cybulski 4:6, 7:5, 4:10
Mirosław Puchalski     –     Sebastian Poświata 6:7(6), 1:6
Rafał Skrobosz     –     wolna runda
Dariusz Petrykowski     –     Krzysztof Wąsowski 6:4, 6:2
Waldemar Zabost     –     Robert Górski 0:6, 1:6
Dariusz Makowski     –     wolna runda
Marek Mikulski     –     Arkadiusz Malczenko 1:6, 0:6
Paweł Selerski     –     Marcin Buczek 6:2, 6:1
Marcin Kubiak     –     wolna runda
Tomasz Dasiewicz     –     Janusz Pec 3:6, 1:6
Adam Król     –     Sławomir Dorywalski 6:4, 4:6, 8:10
Tomasz Makulec     –     wolna runda
Artur Szewczyk     –     Dariusz Świech 0:6, 0:6
Kamil Duda     –     Jerzy Poczobut
wolna runda     –     Rafał Jasiński
Tomasz Milczarek     –     Krzysztof Piątek
VI kolejka
Krzysztof Piątek     –     wolna runda
Rafał Jasiński     –     Tomasz Milczarek