KALENDARZ |

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

Informacja o turniejach

Grand Prix Sochaczewa

Cykl turniejów Grand Prix Sochaczewa rozgrywany jest od 2001 roku. Zwycięzcą cyklu zostaje osoba, która w trakcie sezonu zgromadzi największą sumę punktów rankingowych. Zawody przeprowadzane są w następujących kategoriach: kobiety open, mężczyźni open, gra podwójna mężczyzn. Warunkiem przeprowadzenia zawodów w danej kategorii jest zgłoszenie się minimum 4 osób. Średnia liczba uczestników w turniejach wynosi 20 osób.

Organizatorzy

Organizatorem wszystkich turniejów jest Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe. Stowarzyszenie tworzy kalendarz rozgrywek. Wszystkie wyniki, listy klasyfikacyjne dostępne są na stronie internetowej STT www.tenissochaczew.pl

Miejsce rozgrywania turniejów

Turnieje odbywają się na kortach STT w Sochaczewie przy ulicy Warszawskiej 80 ( trzy pełnowymiarowe korty + ściana treningowa, nawierzchnia: mączka ceglana). W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizatorzy przenoszą zawody tenisowe do hali sportowej.. korty STT -->> mapka.

Zapisy, piłki, losowanie

Kilka dni przed planowanym turniejem STT zamieszcza na stronie internetowej komunikat turniejowy, w którym informuje o miejscu i dokładnej dacie losowania, systemie rozgrywek itp. Wpisowe do turnieju dla członków STT wynosi ok 30 zł. Z wpisowego zwolniona jest młodzież szkolna i studenci do 26-go roku życia za okazaniem legitymacji. Organizatorzy zapewniają piłki do gry oraz pamiątkowe nagrody dla dwóch najlepszych zawodników, par deblowych.

Rozstawienie

Rozstawienie do turniejów następuje na podstawie aktualnej klasyfikacji Grand Prix w danej kategorii. Liczba rozstawionych osób uzależniona jest od wielkości drabinki. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rozstawienia osoby niesklasyfikowanej, bądź zajmującej dużo niższe miejsce w wyniku np: kontuzji, tzw. zamrożony ranking.

Kontakt

kontakt: Robert Górski - 602-122-321

adres e-mail: admin@tenissochaczew.pl