INFORMACJE BIEŻĄCE
Tenisowe Mistrzostwa Sochaczewa 2026.
06.06.2026 Zapraszamy na Tenisowe Mistrzostwa Sochaczewa 2026, które odbędą się w dniach 19.06-21.06.2026 na korcie w Kozłowie. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: gra pojedyńcza kobiet oraz gra pojedyńcza mężczyzn. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisywania się do niedzieli 14.06.2026 do godziny 20:00 pod numerem telefonu 602-122-321 (najlepiej SMS-em lub WhatsApp). Wpisowe 60 zł (BLIK -> 602 122 321). Mamy do dyspozycji jeden kort. Ilość miejsc jest ograniczona (16 osób singiel mężczyzn, 8 osób singiel kobiet). Losowanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19:00 na korcie w Kozłowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach!
Kort w Kozłowie - zapraszamy do gry.
31.05.2026. Wszystkich zainteresowanych grą w tenisa zapraszamy do korzystania z kortu ziemnego w Kozłowie. Jest to nowy obiekt z doskonale przygotowaną nawierzchnią z mączki ceglanej, z bardzo dobrym oświetleniem. Dodatkowym walorem tego kortu jest jego położenie wśród zieleni, blisko rzeki Bzury. Cisza urozmaicana odgłosem odbijanych piłek tenisowych. Zachęcamy do rezerwacji kortu pod numerem telefonu: 693 919 132
Kalendarz 2026.
31.05.2026. Wracamy do rozgrywania turniejów tenisowych w Sochaczewie po rocznej przerwie. Wszystkie mecze rozgrywane będą na korcie w Kozłowie z doskonale przygotowaną nawierzchnią,z dobrym oświetleniem oraz atmosferą kortów STT. Zaczynamy od turnieju deblowego mężczyzn. W kalendarzu jest na razie sześć turniejów ale mamy nadzieję, że ta liczba jeszcze wzrośnie, Liczymy na dobrą frekwencję, sportową atmosferę i świetną zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem turniejowym Kalendarz 2026.
Turniej rozlosowany.
26.12.2025. Pierwsze mecze tegorocznego Turnieju Świąteczno-Noworocznego im. Ryszarda Żurka rozpoczną się w sobotę 27 grudnia o godzinie 8:00 na hali sportowej w Iłowie. W zawodach zagra 14 par deblowych. Zawodnicy podzieleni zostali na 4 grupy. Awans do półfnałów uzyskają zwycięzcy grup. O kolejności w grupie decydować będzie ilość wygranych, wynik bezpośredniego meczu, sety, gemy. W całym turnieju gramy dwa sety do 6 wygranych gemów. W gemach nie gramy na przewagi. Każdy set rozpoczynamy od wyniku 2:2. W przypadku remisu rozgrywany jest Tie-break do 7 wygranych punktów. Rozgrzewka w meczu trwa tylko 5 minut. Każde spóźnienie na mecz powyżej 5 minut traktować będziemy jako walkower. Nagrodzone zostaną 4 najlepsze turniejowe pary. Nie gramy meczu o trzecie miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem turnieju Turniej Świąteczno-Noworoczny. Do zobaczenia w sobotę !!!
Turniej Świąteczno-Noworoczny 2025.
14.12.2025 Zapraszamy na Turniej Świąteczno-Noworoczny (gry podwójne mężczyzn). Zawody odbędą się w dniach 27.12-28.12.2025 w hali sportowej w Iłowie. Zapisy przyjmujemy do piątku 19.12 do godziny 20:00 pod numerem telefonu 602 122 321(najlepiej SMS-em). Wpisowe 80 zł od osoby. Zapraszamy do gry. Ilość zgłoszeń ograniczona.
Pożegnanie sezonu letniego.
12.10.2025. Wczoraj pożegnaliśmy letni sezon tenisowy 2025. Pierwszy sezon, w którym musieliśmy poradzić sobie i grać bez dostępnych kortów STT przy ulicy Warszawskiej. Pomimo niekorzystnych warunków pogodowych turniej udało się rozegrać na hali w pobliskim Iłowie. W zawodach zagrało 11 osób. Wśród kobiet najlepszą zawodniczką okazała się Aneta Szynert, drugie miejsce zajęła Julia Dasiewicz a na trzecim miejscu zakończyła turniej Patrycja Wosik. W męskim deblu wygrali Arek Malczenko i Artur Szewczyk, którzy w finale pokonali 6:4, 3:6, 10:0 Romualda Sokołowskiego i Rafała Skrobosza. Trzecie miejsce dla Pawła Rogowskiego i Marcina Kubiaka. Na czwartym miejscu turniej zakończyli Piotr Wróblewski i Karol Miłkowski. Gratulacje dla wszystkich za dobry tenisowy dzień !!! Podziękowania dla Wery Szewczyk, która zorganizowała imprezę. Zachęcamy wszystkich chętnych do spróbowania sił jako organizatorzy i pomysłodawcy tego typu wydarzeń tenisowych w ramach naszego stowarzyszenia. Pozwoli nam to na zbudowanie kalendarza imprez tenisowych na rok 2026. Kortów przy ulicy Warszawskiej nie mamy i być może będziemy musieli sobie radzić bez nich ale są inne obiekty w pobliżu, które możemy wykorzystać.
Liga YONEX zakończona
12.07.2025 Liga Yonex zakończyła się zwycięstwem Rafała Skrobosza i Piotra Wróblewskiego. Gratulacje dla wygranych i wszystkich uczestników za udział i rywalizację.
Mecz towarzyski z Mińskiem Mazowieckim
01.03.2025 Dostaliśmy zaproszenie od Rafała Wiśniewskiego na towarzyski mecz, spotkanie z Mińskiem Mazowieckim. Planowany termin to sobota 24 maja. Plan jest taki aby pojechać tam na cały dzień i pograć towarzysko mecze singlowe, deblowe i mikstowe. Zapraszamy wszystkich chętnych do gry. Im więcej osób pojedzie tym lepiej. Zgłoszenia proszę przesyłać na mój numer - 602 122 321. Na początki maja wrócimy z bardziej dokładnymi danymi. Pierwszy sezon bez kortów zapowiada się bardzo dobrze :).
Zebraliśmy 2454,5 zł
01.03.2025. Możemy sobie pogratulować udanej akcji, spotkania i atmosfery. Podczas naszego tenisowego grania na zdrowie w ramach 33 finału WOŚP zebraliśmy 2454,5 zł. Brawo MY !!! Serdeczne podziękowania dla wszystkich .
Tenisowe granie na zdrowie,
25.01.2025. W tym roku dołączamy do 33 finału WOŚP, którego głównym celem jest zbieranie funduszy dla onkologii i hematologii dziecięcej. Wspólnie z Zespołem Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego zapraszamy 26 stycznia w godzinach 14:00-18:00 do hali sportowej sochaczewskiego Ogrodnika. Mamy zamiar zachęcić do gry najmłodszych i tych starszych oraz pograć z osobami zaczynającymi dopiero grę. Zapraszamy !!!

|